Najlepiej ubrani 2015

13 stycznia 2016 - Ciekawostki - przeczytano:    289    razy,
Najlepiej ubrani 2015

Wracam do Was kochani w nowym roku z podwójną dawką energii. Dzisiaj specjalnie dla Was przygotowałam zestawienie najlepiej ubranych gwiazd roku 2015. A wśród nich w zasadzie te same nazwiska co w latach poprzednich. Najpierw kobiety:

Katarzyna Sokołowska – jest związana z branżą mody, ponieważ zajmuje się reżyserowaniem i choreografią branży mody, ponadto świetnie się ubiera. Styl Sokołowskiej jest elegancki, ale niebanalny, Kasia lubi ciekawe wzory i nietypowe fasony.

 

2015-05-18, Pokaz duetu BOHOBOCO - goscie, Warszawa n/z  Katarzyna Sokolowska

 

Małgorzata Korzuchowska – aktorka przyzwyczaiła nas do tego, ze zawsze wygląda świetnie. Jej styl łączy w sobie ponadczasową klasę i nowoczesne rozwiązania.

małgorzata korzuchowska

 

Natalia Kukulska – zachwyca nas wspaniałymi kreacjami już od lat. Piosenkarka lubi styl boho, często inspiruje się vitnage, a my inspirujemy się jej stylizacjami.

Bestsellery Empiku, ATM, 03.02.2015, fot. WBF, na zdj. Natalia Kukulska

Bestsellery Empiku, ATM, 03.02.2015, fot. WBF, na zdj. Natalia Kukulska

Anja Rubik – którą można nazwać niemal ikoną stylu. Top modelka przez lata wypracował swój styl łączący klasykę z casualem i zawsze wygląda po prostu dobrze.

anja rubik

Joanna Horodyńska – była modelka, obecnie stylistka, która jako jedna z niewielu polskich celebrytek naprawdę umie się bawić modą. Horodyńska lubi eksperymentować,  nie boi się ryzykownych połączeń i opanowała do perfekcji modowy eklektyzm.

Joanna Horodyńska

Ranking najlepiej ubranych mężczyzn w minionym roku, przedstawia się następująco:

Tomasz Ossoliński – czyli klasa i szyk, cechy, z których słynie projektant, niezależnie, czy chodzi o ubrania, które projektuje, czy też o te, które nosi na sobie.

Tomasz Ossoliński

Michał Piróg – tancerz i choreograf, który stale zwraca naszą uwagę swoimi stylizacjami. Jeden z nie wielu postaci polskiego show-biznesu, który ma odwagę pokazać się w spódnicy. Jego styl łączy skrajne tendencje, bo modą się bawi.

Michał Piróg

Michał Kędziora – czyli autor bloga Mr. Vintage, jedyny Gloger w zestawieniu, esencja elegancji, facet, który nie boi się kolorów, a jego stylizacje są zawsze dopracowane do perfekcji.

Michał Kędziora

Marcin Prokop – prezenter, którego chyba nie da przyłapać się w złym ubraniu. Marcin zawsze wygląda elegancko, jakby wyszedł z fabryki super facetów.

Marcin Prokop

Radzimir Dębski- autor muzyki filmowej, który otrzymał nagrodę Oscara Fashion, dla najlepiej ubranego mężczyzny. Jimek łączy ubrania typowo streetowe z elegancją, tworząc nowoczesny styl.

Radzimir Dębski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *