Local Heroes – Polska marka, która podbija świat

29 stycznia 2016 - Projektanci - przeczytano:    348    razy,
Local Heroes – Polska marka, która podbija świat

Ta młoda, bo zaledwie trzyletnia marka osiąga ostatnio coraz lepszą pozycję na naszym krajowym modowym poletku. Local Heroes jest coraz bardziej znana też na międzynarodowym rynku, w zasadzie Local Heroes osiągnęła w ciągu niespełna dwóch lat sławę, na jaką wielu polskich projektantów musiało pracować latami. Zastanawiacie się dlaczego? Zapraszam na zapoznanie się z Local Heroes


Jak to wszystko się zaczęło?

W roku 2012 Karolina Słota i Areta Szpura stworzyły mini kolekcję T-shirtów opatrzonych nadrukami takimi jak Last clean T-shirts, Nevermind i inne. T-shirty były wysyłane z kawalerki Karoliny, promowane na blogach, podczas podróży do Nowego Yorku dziewczyny wymyśliły nazwę marki Local Heroes. Po jakimś czasie i niemałych trudnościach wysłana została paczka do Justina Biebera, który pokazał się w bluzie Local Heroes. O marce zaczęło się robić coraz głośniej, posypały się zaproszenia do telewizji, ubrania zaczęły się sprzedawać w oszałamiającym tempie.
Ubrania Local Heroes zaczęły się pojawiać w sklepach internetowych, takich jak Asos, Net-a-Porter i Urban Outfitters. Zaczęły się też pokazywać w nich inne gwiazdy, takie jak Cara Delavigne, Rihanna, czy Rita Ora a ukoronowaniem pracy Arety i Karoliny było pojawienie się ich ubrań w paryskim butiku Colette. Dzisiaj dziewczyny zamieniły małą kawalerkę na swój własny butik, a klientów nie brakuje.

local heroes

Założycielki-LH
Dlaczego kochamy Local Heroes?
Styl, który wykreowały Karolina i Areta to połączenie stylu ulicznego z dziewczęcym urokiem, ale takim z pazurem. Ubrania Local Heroes są doskonałą propozycją dla wszystkich nowoczesnych dziewczyn, które lubią dobrze wyglądać, ale nie chcą być przestylizowane. W kolekcjach marki znajdziemy bluzy, T-shirty, bawełniane torby, czapki beanie – słowem, cały niezbędnik modnej dziewczyny.

4dd92a98217c8d44eeb4a3c1666f099e

 

499e974989d7418391ae78dc12c63960

 

O dziewczynach na pewno jeszcze nie raz usłyszymy, Areta ma za sobą udaną kolaborację z marką Reebok, w której efekcie powstała kolekcja butów z tęczowymi podeszwami. Szpura ma zarezerwowany staż u Jeremy’ego Scotta, który jest jednym z jej ulubionych projektantów.

-321770-article

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *