Hit sezonu – biżuteria w stylu boho

25 lutego 2016 - Moda i trendy - przeczytano:    284    razy,
Hit sezonu – biżuteria w stylu boho

Zima powoli odchodzi, dni są coraz dłuższe, temperatury powoli skaczą do góry, a my przy każdym dodatkowym stopniu na plusie zrzucamy z radością ciepłe kurtki i płaszcze, tęsknie spoglądając w stronę słońca i marząc o prawdziwej, słonecznej, pełnej kwiatów wiośnie. Ja, kiedy odkrywa pierwsze oznaki tego, że zima jednak już ma dość nękania nas i odchodzi, dostaję zastrzyk endorfin, który każe mi wywrócić szafę do góry nogami, zostawić w niej sukienki i kupić nową biżuterię. W tym roku zdecydowanym hitem będzie biżuteria w stylu boho.

Biżuteria boho – jak i z czym nosić?

Jeżeli lubisz długie wisiorki koraliki, bransoletki, piórka i ty podobne zdobienia, biżuteria w stylu boho na pewno zwróci Twoją uwagę. Biżuteria boho z pewnością dobrze uzupełni ubrania w takim stylu, jednak orzesz ją nosić na wiele różnych sposobów. Dżinsy i biała koszula w połączniu z długim fantazyjnym wisiorkiem, to oryginalne zestawienie, które pozwoli Ci się wyróżnić. Biżuterie boho możesz nosić zarówno do kwiatowych deseni, dżinsu, koronek i skóry, jak i kontrastowo do gładkich materiałów i prostych, minimalistycznych form.

Obecnie najmodniejsza jest biżuteria boho w geometrycznej odsłonie, która łączy w sobie romantyzm i współczesny design. Zapraszamy na przegląd trendów wśród biżuterii boho.

pol_il_BRANSOLETKA-BOHO-KOLOR-13955

z17794110Q,Bizuteria-w-stylu-boho

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *