Ivy Park – nowa marka od Beyonce i Top Shop

20 kwietnia 2016 - Marki, Shopping - przeczytano:       razy,
Ivy Park – nowa marka od Beyonce i Top Shop

Ivy Park – nowa marka powstała w wyniku kolaboracji Beyonce i brytyjskiej sieciowi Top Shop właśnie ujrzała światło dzienne. Kolekcja inspirowana jest  stylem ulicznym i ma mocno sportowy charakter. Co w niej znajdziemy?

Wszystko, co każda modna dziewczyna chce mieć w szafie, czyli krótkie sportowe topy, bluzy bombery, szorty, bluzki, kombinezony, parki i dodatki. W większości ubrań można zarówno wyjść na ulicę, jak i wyskoczyć na siłownię, czy pobiegać. Kolorystycznie kolekcja jest stonowana, biel, czerń, szarość, pudrowy i mocniejszy róż, wszystko oznaczone wielkimi lub mniejszymi  logo z napisami Ivy Park.

Kolekcja ta jest dostępna w wybranych sklepach Top shop w Wielkiej Brytanii, Nordstrom oraz poprzez duże platformy internetowe, w Stanach jest to Net-a-Porter a w Polsce Zalando. Początkowo Beyonce miała zaprojektować jednorazową kolekcje dla marki Top Shop, jednak Ivy Park jest zupełnie nową marką, której według niektórych doniesień 50% udziałów należy do słynnej projektantki.  Przy tworzeniu kolekcji poza samą Beounce pracuje jeszcze dwóch projektantów, jeden specjalizujący się w trendach oraz drugi odpowiadający za stronę technologiczną.

Ivy Park jest kolejnym dowodem na to, że ubrania są coraz bardziej uniwersalne, nie chcemy już 10 bluzek, jedną do pracy, drugą na imieniny cioci, a trzecią na siłownie, chcemy jednej rzeczy, która będzie nam służyć wszędzie.Jak wyglądają te zaprojektowane przez Beyonce, spójrzcie do naszej galerii.

 

900x800_11 (2) 900x800_11 (3) IV221H000-A11@18 IV221W000-Q11@14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *