Notatki z mody-kwiecień

26 kwietnia 2016 - Ludzie mody - przeczytano:       razy,
Notatki z mody-kwiecień

Kwiecień powoli dobiega ku końcowi, a trochę w branży mody, w tym miesiącu się działo, w branży zaszumiało o zmianach i nowych kolaboracjach, jesteście ciekawi co ulegnie zmianie i co nam się szykuje? Z pewnością tak, zatem zapraszamy na przegląd najnowszych newsów ze świata mody

 

Kris Jenner wystąpi w kampanii  marki Alexander Wang-projekt ten jest owiany jeszcze tajemnicą, wiadomo, że kris Jenner ma wziąć w nim udział razem z córką, Kylie Jenner. Wang lubi budzić emocje i wytyczać nowe drogi, widzieliśmy już przesycone nagością zdjęcia z sesji wizerunkowej linii Wang Jeans, teraz czas  na zdjęcia z udziałem członków najbardziej znanej rodziny na świecie.

463303850

Balenciaga pokaże pierwszą w swojej historii kolekcję męską-jeden z najstarszych Europejskich domów mody pokaże pierwszą kolekcję męską, która będzie obejmowała odzież i akcesoria, zostanie zaprezentowana podczas Paryskiego Tygodnia Mody, 22 czerwca 2016. No cóż, czekamy z niecierpliwością na efekty pracy Demny’ego Gvasalii, dyrektora kreatywnego marki.

Demna-2

Odszedł od nas Prince-książę nie tylko muzyki, ale i mody, ponieważ jego wizerunek zmieniał się tak często, że ciężko by wszystkie te metamorfozy wyliczyć. Prince miał 57 lat, zmarł w swojej posiadłości Paisley Park w Minnesocie, 21 kwietnia.RIP.

bee43290-ea16-0133-800d-0e31b36aeb7f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *