Najlepsze stylizacje z festiwalu Coachella 2016

16 maja 2016 - Moda i trendy - przeczytano:       razy,
Najlepsze stylizacje z festiwalu Coachella 2016

Niedawno miał miejsce jeden z największych festiwali muzycznych w Kalifornii, który co roku ściąga tysiące fanów muzyki i mody, Coachella. Podobnie jak rok temu, pola festiwalowe były wypełnione setkami pięknych i cudownie ubranych młodych ludzi, wśród których nie zabrało też gwiazd.Momentami miejsce festiwalu bardziej przypominało wybieg, niż miejsce pod sceną, jesteście ciekawi, jakie stylizacje mogliśmy podziwiać? Zapraszamy do posta.

Coachella odbywa się co roku w Kalifornii, ściągając do miasta na czas festiwalu ludzi z całego świata, wśród których znalazły się gwiazdy takie jak Kylie Jenner, Gigi Hadid, Paris Hilton, Tylor Swift i wiele innych. Nas zachwyciła Paris Hilton w długiej, czarnej sukience z koronek, w romantycznym stylu z kocimi uszami.

coachella 2016

coachella
Nie zabrakło też polskich blogerek, wśród najlepszych stylizacji z festiwalu Coachella, wyróżnianych przez najważniejsze pisma o modzie na świecie znalazły się Jessica Mercedes i Maffashion, oby dwie w pięknych boho stylizacjach.

coachella sylizacje blogerek
Festiwal nie obył się też od skandali, media szybko wyłapały, że jedna ze stylizacji supermodelki i celebrytki Kylie Jenner została skopiowana od mniej znanej blogerki.

kylie jenner kradnie stylizacje

A Wam jak podobają się stylizacje z festiwalu, która jest najlepsza?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *